Gülnar Mutlu Son Masaj Zulal

Gülnar mutlu son masaj İnsan bedeninde hassas noktaların sayısı saymakla bitmeyecek kadar çoktur. Hal böyle olunca da bu hassas noktaların insan bedenine ne gibi etkileri olabileceğinden kısaca söz etmek icap edecektir. İlk olarak bu hassas noktalara uygulanacak en ufak bir temas dahi insan bedenindeki pek çok durumu baştan aşağı değiştirebilir. İşte bu durumdan dolayı masaj adı verilen dokunuş tedavisi geliştirilmiştir.

marifeti ile insan bedenindeki hassas noktalar usulüne uygun bir teknik ile uyarılmaktadır. Gülnar mutlu son masaj . Buna örnek olarak ise en barizi lenf sistemi olacaktır. Lenf bezlerine temas uygulanması durumunda lenf sistemi çok daha etkin bir şekilde çalışmaya başlayacaktır. Aynı zamanda hormonsal sistem de bu dokunuşlardan yeteri kadar etkilenecektir.

Bu hassas noktaların her biri hormonların işleyişine etki edeceğinden ve hormonlar da insan bedeninde bir anlamda ruh sağlığını etkileyen en önemli faktör olduğundan masaj doğal bir psikolojik tedavi manasına da gelecektir. Üstelik bu işe yarayan ilaçların etki süresinden çok daha kısa bir süre içerisinde bu dokunuşların etkileri gözlenecektir.