Mersin Anamur Evde Masaj Mutlu Son Müge

Mersin anamur evde masaj mutlu son Thai masaj hafif sert zeminde uygulanır. Bu tedavi yöntemi tembeller için yoga diye anılır. Bu tedavi yönteminde 45 – 50 yakın çekme, germe ve esnetme odaklı hareket vardır. Tedavi sırasında tedaviyi uygulayan kişinin komutlarına göre sıklıkla şekil değiştirilir. Mersin evde masaj mutlu son Tedavi en düşük bir buçuk saat devam eder. Mersin anamur evde masaj mutlu son . Tedavi sırasında uygulanan güç tarafından vücuttaki gerilimi açığa çıkarır. Esnemenin kolaylaşması için eklemleri açma hareketleri yapılır.

Thai masaj tedavisi dört pozisyonu içerir. Tedavi yapılan kişi sırtüstü uzanırken vücudun ön bölümüne tedavi uygulaması yapılır. Tedavi yaptıran kişi iki tarafı üzerinde uzanırken vücut bölgesinin yan kısımlarına tedavi uygulanır. Tedavi gören kişi yüz üstü uzanırken tedavi gören kişinin arka bölümüne tedavi uygulanır. Oturma esnasında da tedavi uygulanır.

Bu tedavi yöntemini önemli özelliklerinin arasında tedavi gören insanı sonraki tedavi durumuna hazırlayan hareketlerdir. Tedavi esnasında yoğun ve güçlü bir basınç uygulanarak tedavi yapılır. Bu basınç uygulaması sonunda vücut yumuşaması ve gevşemesi sağlanmaya çalışılır. Thai masaj tedavisi sinir kısımlarına da baskı sağlayarak stresi azaltmayı hedefler.