Mezitli Erotik Masaj Di̇ldar

Mezitli erotik masaj Eğitimli masör veya masözler tarafından yapılan masaj teknikleri ile fiziki olarak ve psikolojik olarak rahatlamak mümkün. Vücut yapısını, kas ve damar konumlanmasını bilen kişilerce yapılan belli başlı tekniklerden düzenli olarak faydalanmak gerekmektedir. Yapılacak olan uygulamanın amacına uygun olarak yapılması büyük önem taşımaktadır. Aksi taktirde doku hasarı ve zedelenmelerine sebebiyet verilebilir.

Mezitli fantezili masaj

Birçok tekniği olan uygulama kesinlikle gelişigüzel yaptırılmamalıdır. Biliniyor gibi görülse de teknikleri uygulamak uzmanlık ve deneyim gerektiriyor.

Yapılan masaj tekniklerinin başında öfloraj denilen sıvazlama hareketi gelmektedir. Daha az bası uygulanması gereken hassas bir tekniktir.

Mezitli ateşli masaj

Petrisaj (yoğurma), friksiyon (dairesel baskı), haşman (parmak dışı ile baskı), tapotman (avuç içi ile darbe) gibi teknikler biraz daha şiddetli bası gerektiren tekniklerdir. Daha çok akapunktur noktalarına veya kasılan ve su kaybeden kas dokularına yapılan uygulamalardır. Mezitli erotik masaj . Bu teknikler çoğunlukla şiddetli ağrıların olduğu durumlarda etkilidir.

Bunların yanında sakinleştirerek rahatlamayı sağlayan masaj teknikleri de vardır. Kedi yürüyüşü olarak bilinen teknik ile deri üzerinde parmaklar yürütülür. Ayrıca vibrasyon yani titrerme ile percussion denilen düz baskı teknikleri ile de bedenin rahatlaması, gevşemesi ve farkındalığı sağlanmaktadır.